Questions? Feedback? powered by Olark live chat software Eskişehir Çiçek Bankası - 0 222 335 76 76 - 0 542 732 29 67
Eskişehir Çiçek Bankası
Eskişehir çiçek bankası Online çiçek satış çiçek gönderme
İstiklal Mh. Şair Fuzuli Cd. No:50/A
bilgi@eskisehircicekbankasi.com
0 222 335 76 76 - 0 542 732 29 67

Genel BilgilerGenel Bilgiler
Rüyada Çiçek Görmek

10 Kasım 2014 Pazartesi

Rüyada çiçek görmek, çok güzel bir rüya yorumuna sahiptir. Rüyada çiçek görmek, insanı mutlu edecek güzel gelişmelerin olacağını haber verir. Özellikle de aşk hayatınızdan yana güzel gelişmeler yolda demektir. Çiçek çok güzel ve aynı zamanda insanların mutlu olmasını sağlayan bir bitkidir bu durum rüyada çiçek görmek ile de özdeşleşir. Rüyalarınızda sizin yaşayacağınız güzelliklerin bir nevi müjdesini verir. Genel anlamı ile rüyada çiçek görmek iyiye yorumlanır.

Rüyada çiçek, güzel ise canlı ise renkli ise bu rüyanın çok daha güzel anlamda yorumlanmasını ortaya çıkarır. Ancak çiçek solgun ise kurumuş ise bu durum biraz aşk acısı çekmenizin ya da çekeceğinizin, üzüntü ve sıkıntılar ile karşılaşma ihtimalinizin olduğunu ifade eder.

Rüyada çiçeği bahçede ya da kır gibi yerlerde görmek, talihinizi açılacağına, şansınızın döneceğine işaret eder. Aynı zamanda sizi parlak bir geleceğin beklediğinin habercisidir. Sosyal çevrenizin değişip gelişebileceğini ve sizi mutlu edebilecek gelişmelere yorumlanır.

Rüyada çiçek evde ya da saksıda ise evinizde ki huzursuzlukların biteceğini müjdeler. İçinizdeki sıkıntı ve endişelerden kurtulacağınızı gösterir. Bütün anlamlarıyla güzel bir yorum yapılır.

 

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

 


2470 kez okundu


Diğer Başlıklar


Bu sorunun cevabını, yani çiçeklerin insanların duyguları ve kendilerini daha iyi hissetmeleri üzerindeki olumlu etkilerini, çiçek endüstrisinin bir parçası olan bizler çok iyi bilmekteyiz ancak bu olumlu etkinin bilimsel olarak kanıtlanması için New Jers  
Çiçekler Neden Bizi Mutlu eder?  
Bir erkeğe çiçek göndermek...  
Çiçek isimleri....  
Bitkilerin Latince isimleri  
Sevdiğinize Uygun Çiçek Seçimi  
Çiçekçi Önerileri  
Saksı Çiçek Bakımı  
Vazoda Çiçek Ömrünü Uzatmak İçin  
Arajman Yapımı  
Burçlar ve Çiçekler  
Özel Günler  
Çiçekler Konuşurmu?  
Sevdiğiniz çiçek türüne göre kişilik özellikleri...  
Çiçek, Çiçekçi ve Çiçek Gönderimi Hakkında Genel Bilgiler  
Sen hiç gülümseyen çiçek gördün mü?  
Rüyada Çiçek Görmek  

Toplam Kayıt: 17 [17 - 1]    
Sayfa: [ 1 ]